Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Budynek użytkowy, ul. Iłżecka

Iłżecka, Skarżysko Kościelne, świętokrzyskie

  • 3 200 000 zł
  • 506 m²
  • 6 324,11 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Iłżecka

Iłżecka, Skarżysko Kościelne, świętokrzyskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

3 200 000 zł

506 m²

6 324,11 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Iłżecka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

3 200 000 zł 506 m² 6 324,11 zł/m²

Rodzaj budynku:
budynek wolnostojący
Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Powierzchnia działki:
3 700 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Przeznaczenie:

handlowo-usługowe

Powierzchnia działki:

3 700 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 200 000 zł (6 324,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 506 m² (459 m² powierzchni użytkowej)
  •   budynek wolnostojący; rok budowy: 2017; stan: bardzo dobry
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Działka: 3 700 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, woda, kanalizacja; ogrzewanie: elektryczne
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym

Skarżysko Kościelne | ok. 460 m² | działka 0,37 ha | parking | 2 wjazdy | myjnia

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący obiekt handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 459 m², położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 0,37 ha. (...)

Agent

Bartosz

731 440...

731 440 840

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz

731 440...

731 440 840

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz